Використання зубної нитки для б'юті-потреб: оригінальні прийоми

Б'юті-трюки із зубною ниткою

Зубна нитка ніколи не буде лежати без діла, якщо використовувати її не тільки за прямим призначенням. У макіяжі та манікюрі вона може бути особливо корисною. розповідаємо докладніше

Не дивно, якщо у вас не виникало навіть і думки про те, що зубну нитку можна використовувати для різних б'юті-цілей. Виявляється, і справді можна – як скотч, невидимки, соду, ватяні палички і багато інші підручні предмети. Чим же може допомогти звичайна зубна нитка?

Графіка на нігтях

Для любителів нейл-арту зубна нитка, виявляється, вже давно стала незамінним інструментом. Проводити лінії, малювати геометричні фігури на нігтях, з одного боку, можна і пензлем, але для цього потрібні художні здібності або навик. Дизайн, зроблений тремтячою рукою, чи буде прикрасою нігтів. А ось з використанням зубної нитки проблем не виникне.

Щоб приступити до створення нейл-арту, відріжте невелику смужку зубної нитки, нанесіть на неї лак того відтінку, яким ви хотіли б доповнити свій манікюр, і віддрукуйте її на поверхні нігтя.

Які варіанти дизайну це дозволить отримати?

  • Смугасті нігті. Можна обмежитися тонкими відбитками зубної нитки або ж, наприклад, зафарбувати простір між двома смужками – тоді вийде одна товста.
  • Нігті з графікою.За допомогою нитки легко позначати межі різних фігур, щоб потім заповнювати їх кольором звичайною кистю з флакона з лаком.
  • Французький манікюр. Зробити класичний френч зубна нитка допоможе тим, хто вибирає популярну форму нігтів «м'який квадрат». Відбиток нитки у кінчика нігтя допоможе без зайвих клопотів зафарбувати його білим кольором.

ідеальні стрілки

Інший спосіб застосування зубної нитки виявили візажисти. Тим, хто вже змучився в спробах навчитися малювати рівні стрілки, вони рекомендують користуватися саме цим предметом. Правда, варто відзначити, що зубна нитка допоможе тільки в поводженні з рідким лайнером і підведенням-фломастером.

Як діяти?

Нанесіть підведення на смужку зубної нитки. Прикладіть її до шкіри у зовнішнього куточка ока таким чином, щоб лінія відбилась під кутом і стала однією із сторін майбутнього «хвостика» стрілки. Це значно полегшить процес, далі стрілку можна домалювати вручну.

А ви користувалися цими Лайфхак із зубною ниткою? Напишіть відгук.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: