Біогель для зміцнення нігтів

Біогель для зміцнення нігтів

З приводу биогеля існує багато плутанини і міфів. Вся справа в тому, що раніше биогель використовувався для зміцнення нігтів як гель при нарощуванні. Зараз же його можна наносити під гель-лак. Багато змінилося, тому пропоную розібрати все по поличках.

Що таке біогель?

біогель – це спеціальне полімерне засіб для зміцнення нігтів, створене на зразок гелю або гель-лаку. В його основі використовуються протеїни і каучук, а також поживні речовини і вітаміни, корисні для нігтьової пластини і сприяють її зміцненню.

Біогель густий і еластичний. Їм не можна виконати нарощування, але при запечатування торців можна подовжити нігтьове ложе на 1-2 міліметра.

У більшості випадків засіб прозорий (або під натуральний колір нігтьової пластини – камуфляж) і може бути використано в якості основи під кольорове покриття. Якщо мета – просто зміцнення нігтів, то перекриваємо топом і носимо як естетичний прозорий манікюр.

плюси биогеля

 • Добре зчіплюється з поверхнею,
 • Передає нігтям корисні речовини в процесі носіння,
 • Не тріскається і не шарується,
 • Простий і зручний в нанесенні,
 • Можна використовувати навіть на дому,
 • Покриття відрізняється стійкістю і стійкістю до механічних пошкоджень,
 • Гіпоаллегренний і екологічний,
 • Підходить для педикюру.

Крім зміцнення, біогель сприяє зменшенню ламкості, крихкості і ослаблення натуральної нігтьової пластини. Застосовувати биогель корисно, якщо у вас видно негативні наслідки носіння гелю або гель-лаку, але ви хочете його продовжити носити. Тоді використовуйте замість бази биогель – і він непомітно підлікує ваші нігтики!

мінуси

 • Не можна робити корекцію. Засіб необхідно наносити заново повністю.
 • Зчіплюваність матеріалу може погіршуватися при тривалому контакті з водою.
 • На несучість можуть впливати хімічні речовини: ацетон, побутова хімія та ін.

види биогеля

Я виділю два види биогеля: під гель і під гель-лак. Перший відомий вже давно, другий – відносно новий і не настільки популярний і поширений.

Вони відрізняються складом, консистенцією і способом нанесення.

 • Біогель під гель зазвичай продається в таких же круглих баночках без кисті, як і гель.
 • Біогель під гель-лак має звичний непрозорий флакон з пензликом.

Зміцнення нігтів біогелем

Щоб відчути ефект зміцнення нігтів біогелем, необхідно правильно виконати покриття. Нанесення биогеля мало чим відрізняється під гель-лак і під гель, тому далі розглянемо цей процес покроково в загальному вигляді:

 1. Перший етап завжди підготовчий. Тут попередньо повинен бути виконаний якісний манікюр з видаленням кутикули, птеригия і корекцією форми нігтів.
 2. Для підготовки нігтьової пластини до покриття біогелем необхідно зашліфувати поверхню пилою і знежирити її. Якщо у вас биогель під гель, то додатково можете використовувати праймер (бондер).
 3. Далі наноситься сам биогель. Це рекомендується робити тонким шаром.
  1. При використанні під гель-лак замість бази наносимо в два шари втираючими рухами.
  2. Біогель в баночці густішою і тягучий, він викладається пензлем для нарощування, як гель, але тоненько втоптують рухами. Не забуваємо запечатувати торці. Це дозволяє навіть трохи подовжити нігтьове ложе.
 4. Сушимо в лампі за інструкцією виробника і в залежності від виду вашої лампи.
 5. Після першого шару, наносимо другий. У разі скульптурного биогеля це повинен бути моделює шар, який сушиться в два рази довше.
 6. Далі можна виконати кольорове покриття і дизайн, а можна відразу нанести топ.

Як правильно зняти биогель з нігтів?

Носиться биогель 2-3 тижні, потім необхідно його повністю зняти – корекція в цьому випадку не виконується. Як це зробити правильно?

 • Біогель під гель-лак знімається розмочуванням, як і будь-який інший гель-лак. Він діє на зразок бази, тому також легко видаляється з нігтів. Час розмочування збільшувати або зменшувати не варто. Якщо вам цей спосіб не знайомий, то докладну інструкцію ви можете прочитати в моєму блозі.
 • Біогель під гель знімається спилювання пилою або фрезою – спеціального засобу для легкого зняття для нього не передбачено, як і для гелю.

Мій досвід

Для зміцнення нігтів я використовувала биогель Patrisa Nail Strengthen Flex під гель-лак. Його можна наносити як під базу, так і замість неї, а також використовувати в якості топового покриття. Однак в цьому випадку зміцнюючого впливу на нігті чекати не варто. Якщо тільки ви не використали його і як топ і як базу одночасно.

Я наносила биогель Patrisa Nail Флекс замість бази. Як мені здається, покривати його ще базою – це зайвий шар і просто трата матеріалу.

 1. Попередня підготовка нігтів стандартна: знімаємо глянець бафом і знежирюємо.
 2. Наноситься биогель в один або два шари втираючими рухами. Сушиться в ультрафіолетовій лампі 1,5 хвилини, в ЛІД – 30 секунд.

Біогель еластичний набагато густіше звичайної бази, чимось схожий на гумову. Рекомендується наносити тонким шаром, можна навіть в два. Але це проблематично через його густоти. Сушити рекомендую по одному нігтя по черзі, так як з часом без сушіння може спливати від кутикули та бокових валиків. Крім того, мені здалося, що на повітрі він стає ще густішою, так як поправити недоліки потім перед сушінням складніше.

У шкарпетці показав себе добре, без сколів і відшарувань протягом двох тижнів, які я його носила під дизайном. Хоча читала велику кількість відгуків, що біогель відшаровується.

Знімається він так само, як і гель-лак – розмочуванням або спилювання. Перше краще, якщо не хочете нашкодити нігтьової пластини і подивитися на ефект зміцнення. До слова, відходить від нігтів розмочуванням не дуже легко і у мене навіть залишив сліди :(

Особисто я не вірю в дію таких засобів з одного нанесення, тому продовжу його використовувати далі.Поки можу лише зауважити, що нігті під ним не ламалися, та й після його використання протягом двох тижнів теж. Що для мене вже багато!

Ось, власне, і все, що я хотіла тут написати. Якщо у вас є досвід використання биогеля, або з'явилися питання по ходу статті, пишіть в коментарях – обговоримо!

Біогель Patrisa Nail надано магазином krasotkapro.ru

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: