Біогель для нігтів, фото і відео уроки

Біогель для нігтів, фото і відео уроки

Ідея довгих, красивих і доглянутих нігтів тривалий час цікавить багатьох дівчат. Благо, сучасна індустрія краси може надати величезну кількість варіантів на вибір кожної представниці прекрасної статі. Хтось зупинятися на звичайному манікюрі, а інші вибирають для себе системи акрилу або гелю, треті звикли використовувати гель-лаки. Але варто пам'ятати, що практично кожен з перерахованих вище методів буде приводити до того, що нігтьова пластина буде видозмінюватися і ставати тонше. Тому багато дівчат сьогодні віддають перевагу такому поняттю, як биогель. Справа в тому, що система його використання досить проста, а ефект можливий протягом тривалого часу. Якщо розібратися з роботою по даній системі, то при наявності певних матеріалів самостійно вдома можна домогтися бажаного результату.

Що таке Біогель?

Багато дівчат і жінки стикаються з цим питанням, оскільки не відрізняють його від звичайного гель-лаку, або системи шелак. Субстанція буде представляти із себе м'яку і пластичну форму, яка зовні і по консистенції дуже схожа на лак для нігтів.Її основним елементом буде смола тіксового дерева, яке росте в Південній Африці. Його відмінність від аналогів в тому, що до складу входить кальцій, який легко зміцнює нігті, а також протеїн. Окремим плюсом є те, що через таку систему нігті будуть продовжувати "дихати", тому не буде спостерігатися їх видозміна.

Багато жінок вибирають для себе такий варіант, оскільки він дозволяє ззовні зміцнити свій натуральний ніготь, створити на ньому найрізноманітніші види дизайну, і відновитися нігтьової пластини. Актуальним його застосування буде вважатися після того, коли на нігтях тривалий час перебував акрил. Він володіє абсолютно протилежними якостями, і в більшості випадків може сильно травмувати і видозмінювати ніготь. З биогелем такого не станеться.

Перевага в тому, що ця система має досить широку палітру кольорів і відтінків, завдяки яким можна створювати найцікавіші варіанти дизайну, відповідні сучасним модним течіям.

Однак, щоб заощадити на його нанесенні, необхідно знати, що саме знадобиться для покриття біогелем, які інструменти для цього потрібні, і як проводиться сама процедура.Але перш за все необхідно розглянути плюси і мінуси цього варіанту зміцнення нігтів, для того щоб зрозуміти, підійде він чи ні.

Переваги використання биогеля

Кожна дівчина може виділити для себе окремі плюси і мінуси цієї системи. Все залежить від того, які саме нігті, яка їхня довжина, якими проблемами можуть відрізнятися нігтьові пластини, який ефект хочеться отримати в результаті.

Багато до плюсів використання біогелі відносять:

 1. Тривалість використання системи. Зазвичай нанесена субстанція або дизайн, який створювався з нею, буде носитися до місяця. Все залежить від того, наскільки швидко відростає природною ніготь, і якого він відтінку. Бувають випадки, коли цей термін може збільшуватися або зменшуватися, виходячи з індивідуальних особливостей організму.
 2. Збереження натуральності нігтьової пластини, його довжини і форми. Справа в тому, що біогель наноситься на свій ніготь, просто роблячи його більш рівним, красивим і оригінальним. Виглядати на нігтях він буде природно, тому ні в кого не виникне питання щодо того, свої у вас нігті або нарощені.
 3. Процедура не буде займати занадто багато часу, а зробити її можна практично в будь-який день тижня.Окремим плюсом є те, що купивши необхідні кошти для нанесення биогеля, можна проводити процедуру навіть в домашніх умовах, під час перегляду улюбленого серіалу або телепередачі.
 4. Матеріал є гіпоалергенним. Справа в тому, що в його склад входять натуральні речовини, які запросто зміцнять ніготь.
 5. Можливості зміни своєї нігтьової пластини. За допомогою цієї субстанції можна зробити довгі красиві нігті, які будуть досить м'якими, щоб підтвердити природність. Це можна назвати своєрідним варіантом донаращіванія.
 6. Система є нетоксичного та нешкідливою, тому досить часто її використовують навіть майбутні мами і ті, жінки які годують дітей грудьми.
 7. На відміну від інших систем, в цій немає необхідності робити "перепочинок" для того, щоб нігті відновилися. Екогель впливає не так серйозно на нігтьову пластину, як акрил, тому використовувати його можна досить довгий час.

Недоліки екологічного гелю

Звичайно, як і будь-яка інша система, ця не може існувати без вад. У кожної дівчини вони можуть відрізнятися, в залежності від фізіології самих нігтів. Найчастіше відзначають, що:

 1. Через тиждень з'являються відколи на кінцях нігтів, що робить манікюр не таким красивим, як це було зроблено.
 2. Неможливо досягнення такої ж міцності, як при використанні системи гелів або акрилу. Нігті в цьому випадку можуть гнутися, і видозмінюватися, що безперечно позначиться на фортеці і триманні гелю на нігті. Можуть з'являтися тріщини, вм'ятини.
 3. На порядок вище буде і ціна нанесення такого покриття. Якщо порівнювати його з звичайним лаком, шелаком, акриловими або гелевими системами.
 4. Зміцнення нігтьової пластини буде відбуватися тільки ззовні. Якщо зняти биогель, то ніготь буде таким же тонким, як був спочатку.
 5. Варто пам'ятати, що як і будь-яка інша система, ця буде віддалятися з поверхні нігтя. Від того, наскільки делікатно буде проводитися процедура, в подальшому буде залежати кріпаків пластини, її товщина, а також відсутність різного роду пошкоджень.

З вищесказаного можна зробити висновок, що система биогель буде ідеальною для тих дівчат, які вважають за краще природність і натуральність в своєму образі, але не проти зміцнити свої нігтики за допомогою новинок в косметології.Відмінно підійде він для тих, хто любить не дуже довгі нігті, тому що в даному випадку природна довжина проявиться найкращим чином. Як показала практика, більшість дівчат при використанні Екогелі воліють однотонне покриття, без великої кількості малюнків, або напилення.

Що знадобиться для самостійного створення дизайну биогелем?

Як показала практика, матеріали, завдяки яким буде створюватися дизайн, коштують чимало. Але якщо постійно використовувати систему, то вона окупитися через 8-9 застосування. Це означає, що в найближчі чотири місяці її покупка повністю виправдає себе і не буде необхідності відвідувати дорогі салони краси.

Для того щоб провести роботу з нанесення Екогелі, необхідно придбати:

 1. Дезінфектор.
 2. Дегидратор.
 3. Кислотний або безкислотний праймер.
 4. Один або кілька варіантів гелів.
 5. Покриття фініш.
 6. Ультрафіолетову лампа, або LED лампу.
 7. Спеціальні серветки без ворсу.
 8. Пилки для натуральних нігтів і баф, абразивність яких становить від 180 до 240 грит.

Яким чином проводиться робота по нанесенню Екогелі?

 1. Спочатку необхідно провести стандартний варіант манікюру.Над підпиляти нігті до бажаної довжини, надати їм потрібну форму, відсунути або видалити кутикулу. У цьому місці важливу роль буде відігравати сам спіл вільного краю нігтя. Після того, коли вже є необхідна довжина і форма, важливо за допомогою скляної пилки провести кілька разів по краю нігтя в одному напрямку. Це дасть можливість повністю прибрати лусочки, які в подальшому можуть підняти систему биогеля.
 2. Необхідно провести повну дезінфекцію рук. Тут можна використовувати спеціальний препарат, який був заздалегідь куплений. Рідше використовуються настойки із застосуванням спирту, які були виготовлені вдома. Але вони найкраще підійдуть, якщо бажання заощадити і не йти в дорогий салон.
 3. Необхідно зняти "глянець" з нігтьової пластини. Для цього використовується пилка для натуральних нігтів або баф. Відбувається спіл у вигляді ялинки по обидві сторони нігтя. Головне, це сточування товщини нігтьової пластини, а зняття жирного шару, який може перешкоджати нормальному зчепленню матеріалу з нігтем. Далі необхідно щіточкою злякатися залишки пилу з нігтьової пластини, щоб не було виступів і пупиришек після нанесення системи.
 4. Провести знежирення нігтя. Це досягається за допомогою спеціальної безворсовойие серветки, на яку нанесений обезжириватель. Далі буде на ніготь наносити дегідратор. Він допоможе видалити вологу з пластини і підготувати її до нанесення праймера.
 5. Праймер, який може бути кислотним або щадним, націлений на те, щоб відбулося максимально якісне зчеплення нігтя з гелем. Це допоможе в кілька разів продовжити життя Екогелі і не переживати про те, що в найважливіший момент відбудеться відшарування або скол.
 6. Безпосереднє покриття нігтів біогелем. Він буде носитися від кінчика нігтя до кутикули. Тобто буде постійно накладення одного шару на інший. При бажанні можна робити трохи втирати рухів, які дозволять краще "зчепитися" з нігтем. Після того, коли матеріал був нанесений, необхідно перефарбувати вільний кінчик нігтя, його ще називають торцем. Такий підхід допоможе більш тривалий час зберегти гель на нігтях. Після покриття необхідно помістити руку на дві хвилини під лампу для висихання.
 7. Другий шар нанесення биогеля. Він допоможе зробити колір більш рівним, і уникнути видних виїмок або нерівностей на нігтях.Може зробити відтінок лаку більш насиченим. Нігтики знову на дві хвилини будуть занурюватися під ультрафіолетові промені.
 8. Необхідно нанести покриття фініш. Воно використовується також по всій довжині нігтя, запечатується на торці. Тут дуже важливо не пропустити жодного міліметра або смужки, оскільки це буде якщо сильно виділятися після сушки. Покриття зробить ніготь рівним і красивим, надавши йому глянець і блиск. Додатково він перешкоджає появі точок і вибоїн на самій пластині.
 9. Необхідно видалити дисперсійний або липкий шар завдяки безворсовой серветці, на яку буде наноситися рідина для зняття лаку без ацетону.

Може спочатку це процедура і здасться досить складною, але фото і відео уроки, які зараз є в інтернеті, допоможуть розібратися з цим процесом за кілька хвилин. Тому багато дівчат поєднують процес зі звичайним відпочинком вдома, і не несуть додаткових витрат на манікюр.

Новинки зміцнення нігтів

Як показала практика, зараз створюються нові системи, які дуже схожі на біогель. Їх суть та ж, вони повинні зміцнити нігті, але ось сушитися в ультрафіолетовій лампі вони не будуть.Зазвичай відбувається висихання складу завдяки впливу з його повітрям. Відмінність в тому, що місяць тому виходити неможливо. Максимум термін життя складе 5 днів. Віддалятися гель буде за допомогою звичайної рідина для зняття лаку.

Як правильно зняти Біогель?

Якщо використовувалася акрилова система, то вона зазвичай не знімається, а просто коригується. У біогелів необхідно буде повністю зняти шар, перед нанесенням нового покриття. У цьому полягає одночасно і плюс і мінуси системи. Справа в тому, що на зняття та перекриття піде більше часу, ніж на корекцію. Однак гель на нігтях буде "свіжий" і буде слухатися відмінно.

Для того щоб зняти з нігтів, необхідно трохи:

 1. Зробити легкий спіл поверхні нігтя, на який нанесений Екогель.
 2. Нанести на ватку невелика кількість Ремувер, покласти його на ніготь, і зробити ковпачок з фольги. Це допоможе уникнути висихання або витікання рідини, вона повністю буде впливати саме на нанесений гель.
 3. Коли пройде 10 або 15 хвилин, за допомогою пушера або палички можна зняти матеріал, який помітно розмокнув. В результаті ще раз бажано пройтися бафом по поверхні нігтя, який повністю відполірує його і допоможе зняти залишки гелю.

Важливо!

Правильність зняття биогеля дуже важлива.Справа в тому, що різні склади від різних фірм можуть по-різному зніматися. Деяким знадобиться додаткова шліфування, інші ж відразу знімається за допомогою Ремувер. Але варто пам'ятати, що в будь-якому з варіантів можна під час зняття сильно впливати на нігтьову пластину. Зокрема це стосуватиметься саме пушера. Неприпустимо дряпання нігтьової пластини і будь-яке пошкодження, адже в підсумку це зіграє злий жарт з дівчиною, яка хоче робити надалі манікюр. Ніготь може стати тонше, помітні ушкодження залишаться надовго, ніготь не буде виглядати красиво і ефектно, як здоровий, на який нанесений гарний візерунок. Тому в даному випадку краще трохи довше посидіти з Ремувер на нігтях, ніж зашкодити ніготь за допомогою металевої пластини, якій можна швидко зняти гель.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: