Біндіси - оригінальні аксесуари для дизайну нігтів

Біндіси – прикраси для нігтів

Чи помітили ви, що все більш популярним стає приклеювати на нігті невеликі металеві фігурки золотого або срібного кольору? Такі фігурки все частіше можна помітити на нігтики популярних нейлблогеров. Фігурки ці називаються біндіси.

Що таке біндіси?

Біндіси отримали свою назву від бінді – індійських золотих прикрас для жінок, які можна побачити в будь-якому фільмі про Індію. Вони являють собою плоскі металеві аксесуари різного розміру та візерунка. Вони можуть бути зовсім маленькими – від пари міліметрів, а можуть навіть займати всю поверхню нігтя. Серед візерунків для біндіси можна знайти і сердечка, і сніжинки, і квіточки, і написи, і логотипи брендів Діор, Шанель та інші. Найбільш популярні біндіси золотого кольору, проте вони бувають також срібними і білими.

Як використовувати біндіси?

Біндіси кріпляться на нігті на ще не висохлий лак (найкраще другий шар або прозорий поверх обраного кольорового) або клей. Поверх них наноситься шар лаку-закріплювача.

Плюси і мінуси

  • З досвіду скажу, що ходити з ними не дуже зручно, так як плоскі фігурки виступають за краї нігтя і чіпляються за одяг,а іноді і боляче дряпають шкіру! Крім того, з ними довго не походиш: не дивлячись на шар закріплювача, всі декоративні елементи, які виступають над поверхнею нігтя, швидко відклеюються. Однак, всупереч моїм очікуванням біндіси протрималися на звичайному лаку два дня! Тому такий варіант дизайну добре підійде для дискотеки або будь-якого іншого святкового приводу на вечір. Більше пощастить тим, у кого нігті мають плоску форму, тоді біндіси будуть триматися надійніше.
  • Зважаючи на свою громіздкість рекомендую використовувати біндіси для декорування не всіх нігтів однаково, а робити за допомогою них акцент на окремих нігтики.
  • До їх плюсів можу також віднести те, що використовувати одні і ті ж фігурки на нігтях можна не один раз. Біндіси легко знімаються разом з лаком за допомогою рідини і придатні для повторного використання.

Ось, що вийшло у мене:

Де купити біндіси?

Я останнім часом здобуваю практично всі матеріали для дизайну, манікюру і нарощування через інтернет-магазини або виставки – там завжди можна знайти новинки, не потрібно витрачати час на пошуки по місту, та й частка економії в цьому теж є присутнім! Ось і ці біндіси замовила в китайському інтернет-магазині з доставкою поштою.Правда по дорозі вони все розсипалися і перемішалися, так що довелося трохи посидіти і розсортувати назад :)

Фото дизайну нігтів з біндіси

Біндіси можна доповнювати оригінальний дизайн нігтів, створюючи химерні картинки.
Можна поєднувати біндіси з градієнтним манікюром, френчем і будь-яким іншим видом манікюру.

А вам подобається такий дизайн?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: