Бежево-чорний дизайн нігтів

Бежевий дизайн нігтів з малюнком

Неймовірно ніжний і красивий дизайн нігтів в бежевих постільних тонах стане шикарним доповненням до вашого стилю. Перш за все, він ненав'язливий і зовсім не яскравий, а це значить, що під нього можна надіти будь-який одяг. Також на бежевому манікюрі можна зобразити будь-які малюнки, наприклад квіти, які стануть родзинкою дизайну.

Найнеобхіднішими матеріалами для виконання даного дизайну стануть основною лак, бежевий і чорний відтінок. Знадобиться акрилова фарба пісочного кольору в тон до лаку і пензлик тоненька.

Для початку накрасьте все нігті базовим лаком, тобто прозорим кольором. Це захистить ваші нігті від пошкодження і подряпин. Далі нанесіть лак бежевого кольору на всі нігті, крім безіменного і середнього, їх покрийте чорним лаком.

Після чого малюємо квіти на цих двох пальцях. Поставте крапку ДОТС і нанесіть акрилову фарбу так, щоб вона трохи змістилася. Потім візьміть пензлик і покажіть лінії, які виходять від цієї точки. Подібних ліній у вас повинно вийти приблизно 7-8 штук. З них ми будемо робити пелюстки.

Далі з'єднуємо разом дві смужки, і всього вийде чотири пелюстки. Потім закінчуємо малювати візерунок.Після чого покриваємо всі нігті закріплювачем. Такий чорно-бежевий дизайн простий у виконанні і вам дуже сподобається.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: