Балийский манікюр - що це таке?

Балийский манікюр і техніка виконання

балийский манікюр – це новинка в манікюрною індустрії. По суті, він являє собою підвид СПА-манікюру, де використовуються свої кошти з натуральними компонентами і ефірними маслами для дбайливого догляду за шкірою рук і розслаблення від самої процедури. Відмінною особливістю балийского манікюру також є його завершальний етап, коли виконується балийский масаж. А тепер про все докладніше.

Балийский манікюр – це чисто салонна процедура, мета якої не просто надати нігтям гарний і здоровий вигляд, але і подарувати розслаблення і релаксацію під час проведення процедури. Частково традиція балийского манікюру перейнята у балійців, а саме його завершальна частина балийский масаж. На жаль, таку процедуру виконують поки одиничні салони краси.

Етапи балийского манікюру

1. Процедура починається з підготовки рук і нігтів: пилою вирівнюється форма нігтів, а для шкіри робиться пілінг за допомогою скрабу чи розслаблююча ванна на основі натуральних інгредієнтів: морської солі та ефірних масел. Це надає не тільки розслабляючий ефект, а й очищає шкіру рук від відмерлих клітин.

2.Далі виконується класичний або європейський манікюр. Перевага віддається другому, так як вся процедура покликана бути якомога більш дбайливого і безпечною. Виняток може скласти сильно згрубла шкірка кутикули.

3. Наступним етапом на руки наноситься відновлює маска, яка стимулює регенерацію клітин шкіри і сприяє її омолодженню. До її складу може входити зелений чай, масло виноградних кісточок, мигдалю або соняшнику, а також екстракт журавлини.

4. Після зняття маски проводиться традиційний балийский масаж. Його особливість полягає в точковому впливі на м'язи долонь, що допомагає зняти загальну втому і напругу, робить розслабляючий і оздоровчий ефект.

Вся процедура займає по часу близько години і закінчується невеликим сюрпризом у вигляді гарячого чаю.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: