Баф для нігтів: що це таке і як ним користуватися, щоб нігті були красиві

Баф для нігтів: що це таке і як ним користуватися

У косметичної сумці кожної жінки, поза сумнівом, є пилочка для нігтів. Цей інструмент вже десятки років допомагає жінкам підтримувати нігті в хорошій формі без чиєї-небудь допомоги.

Але пилка не єдиний засіб для обробки нігтів самостійно, вже пристойний час на ринку продається баф для нігтів, що це таке розберемося далі.

Це унікальний інструмент, який дозволяє жінці в будь-якому місці і в будь-який час зайнятися своїми нігтями, при цьому, ні жінка, ні оточуючі не будуть напружуватися від процесу. Що ж собою являє баф для нігтів, цей здавався б непоказний брусочек може замінити велику кількість спеціальних косметичних процедур вироблених тільки в салонах.

Баф – це та ж пилка для нігтів, правда, дуже ніжна. Баф виповнюється у вигляді брусочки, основа його або пластик, або дерево, а ось поверхневий матеріал повинен бути особливим. Нігті вимагають ніжності, тому зовнішній матеріал – це такі тканини як замша, або силікон і спеціальне абразивний напилення.

У бафов буває так, що сторони пронумеровані, це робиться для більшого розуміння процесу під час манікюру, людина знала яка саме сторона зараз робоча:

 1. сторона № 1 – це стандартна пилка додає нігтя потрібну форму;
 2. сторона № 2 – акуратно усуває основні нерівні ділянки;
 3. сторона № 3 – основне застосування шліфування, а так само видаляє всі залишилися нерівності;
 4. сторона № 4 – полірує ніготь до перламутрового блиску.

Щоб зробити якісний манікюр ви повинні дотримуватися цілого ряду правил.

До головних умов застосування Бафа для корекції нігтів слід віднести:

 • Потрібно робити якомога менше зайвих рухів, завдяки обмеженій кількості рухів пластина нігтя менше пошкоджується.
 • Не міняйте туляться силу під час полірування, сила повинна бути постійна під час всього процесу полірування. При цьому полірування відбувається тільки в двох головних напрямках – вліво і вправо, використовуючи всю ширину нігтьової пластини.
 • Треба намагатися по максимуму захоплювати ширину нігтя паличкою.
 • Баф, як і будь-яке інше пристосування, потрібно використовувати з розумом, користуватися ним можна не кожен день, найкращий варіант це один раз в тиждень, якщо ви будете проводити процедуру частіше, ви ризикуєте истончить свій ніготь і за підсумком нанести йому непоправну травму.
 • Щомісяця ви повинні використовувати зміцнювальний ефірне масло, запілівая нижню (кореневу) частина нігтя, тим самим ви будете її зміцнювати.

Зверніть увагу.

У тих випадках, коли бафіка немає під рукою, замінити його можна пилкою і плиткою з потрібним рівнем зернистості.

У роботі будь-якого майстра з манікюру та початківців, обов'язково потрібно баф для нігтів. Що це таке ми розібралися, тепер варто розглянути основні нюанси догляду за ним.

Безсумнівно, і самі бафи вимагають догляду, чим більше ви користуєтеся інструментом, тим більше на ньому накопичується різних мікроорганізмів, бруду і мікробів, по це причини в обов'язковому порядку необхідно використовувати дезінфікуючі засоби.

Тканинні бафи в цьому плані особливо небезпечні, вони швидко зношуються, дезінфікувати їх, найчастіше, немає сенсу, завдяки чому краще вибрати пластикові аналоги.

Що таке замшевий баф для нігтів – це один з перших бафов з'явилися на ринку. Сьогодні практично неможливо на ринку знайти баф, цілком обтягнутий будь-яким одним матеріалом, тієї ж замшею. Зазвичай вони на дерев'яній, або поліетиленовій основі, робоча частина якраз і обтягнута замшею.

Ви повинні знати, що після кожної процедури в салоні краси їх в необхідному порядку дезінфікують, коли ми говоримо про замші це дуже не просто зробити.Його можливо знезаразити, використовуючи особливі дезінфікуючі шафки, якщо зробити це звичайним способом, тобто протерти, то вони швидко втрачають зовнішній вигляд і практично непридатні для подальшого застосування.

Виходить, в основному замшеві бафи потрібно використовувати вдома, вони прекрасні для використання різних ефірних і рослинних олій.

Розглянемо один з видів зміцнення нігтів.

Капаємо на бафік ефірне масло, одну або дві краплі і поліруємо нігті, потім повторюємо цю процедуру для другої руки.

Цю процедуру вас слід робити не частіше ніж один – два рази на тиждень.

І пам'ятайте, ви повинні бути впевнені, що у вас немає на ці масла алергії.

Замшеві бафи одні з основних, але далеко не всі ними користуються, адже є величезна різноманітність як тканинних бафов, так і бафов на основі поліетиленової піни. Тканинні звичайно м'якше, вони пристойно стоять, в той час як бафи з поліетиленової піни в вартості різко поступаються, при цьому вони більш зносостійкі і довговічні.

Як користуватися баффом для полірування нігтів

Баффі для полірування нігтів можна класифікувати по зернистості:

 • 60-80 грит, Це дуже груба робота, з цієї причини їх застосовують тільки для не натуральні або наращённих нігтів.
 • 100-150 грит, Застосовують для поверхневої обробки на ногах, наращённих нігтів.
 • 150-240 грит, Як і в пункті № 2 використовується в основному для штучних нігтів, але також застосовують при вирівнюванні країв натуральних нігтів.
 • 300 грит і більше, Бафи з даної зернистістю застосовуються для якісного шліфування нігтів, вони надають непередаваний відблиск і перламутр.

Слово баф має на увазі відразу два значення: перше-полірувати, друге-бичача шкура. Обидва слова прекрасно описують суть пристосування для догляду за нігтями, так, наприклад, баф, обтягнутий замшею, прекрасно використовують для полірування натуральних нігтів завдяки м'якості і гнучкості матеріалу.

Правда якщо такий бафік для нігтів використовується в салоні ви повинні розуміти, ці пилки дуже важко знезаражувати, так що замшевими бафамі користуйтеся ж у своєму домі.

Придбати Баффі для полірування нігтів можна в спеціалізованих манікюрних магазинах, Як в інтернеті, так і на ринку, ціна на них сильно не відрізняється і залежить в першу чергу від робочого матеріалу, в середньому вона становить від 30 до 200 рублів.

Сам процес полірування досить небезпечний, навіть якщо нігті здорові, ви ризикуєте стерти частину захисного покриття, що може привести до захворювання нігтя.У той же час якщо ваш ніготь здоровий, ви проводите процедуру правильно і згідно з рекомендаціями, то це тільки піде йому на користь.

важливо.

Якщо ваші нігті хворі, то ні в якому разі не проводите процедури з використанням Бафа, краще для початку вилікуєте їх.

Також ви повинні розуміти, якщо у вас дуже тонкі нігті за своєю структурою або ламкі, то дану процедуру вам необхідно проводити дуже обережно. Якщо поставитися до цього питання поверхово, то за підсумком ви можете отримати одне з множин захворювань нігтів, а їх лікування зазвичай дороге і що найголовніше проходить тривалий час.

Отже, ми більш-менш розібралися, що таке баф, як його можна використовувати, дізналися про різновиди і характеристики. Тепер стає зрозуміло, якщо у жінки є сумочка, то бафік для нігтів просто зобов'язаний в ній перебувати.

Якщо раптом у вас в косметичному арсеналі немає такого предмета, як баф, вам просто необхідно його придбати, будьте впевнені, він стане вашим найголовнішим і найважливішим помічником у вашій боротьбі за красу своїх нігтів.

Кожна жінка знає, що нігті, так само як і губи, очі і брови, це те, що в першу чергу впадає в очі, з цієї причини їм просто необхідний якісний і постійний догляд. При цьому немає необхідності постійно відвідувати салони і робити дорогі процедури, Просто навчитеся правильно користуватися бафом і тоді ви самі будете себе робити ще більш красивою.

Щоб бути чарівною і успішної, привертати увагу чоловіків і жінок, відчувати себе чудово, вам просто необхідно мати в своїй косметичці таку унікальну і корисну річ як баф.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: