Нарощені нігті: фото і відео уроки по технікам нарощування

Актуальні технології нарощування нігтів

На жаль, не всі дівчата є щасливими власницями ідеальних нігтів правильної форми. Благо, що сьогодні ця проблема легко вирішувана. Акуратно нарощені нігті здатні прикрасити ручки будь-якої жінки. Роздивляючись фотографії нейл-арту в глянцевих журналах, багато дівчат хочуть бачити розкішний манікюр і на своїх пальчиках. Тим, хто вирішив вдатися до даної процедури, необхідно знати, що процес нарощування нігтів має багато нюансів і тонкощів.

Ми розповімо вам, скільки в середньому за часом займає вся процедура, і які види матеріалів для неї можуть використовуватися. Ви дізнаєтеся, чи варто нарощувати нігті взагалі, і які ідеї манікюру будуть актуальні в 2014 році, а наша фотогалерея допоможе вам вибрати цікавий дизайн. Барвисті картинки нарощених нігтів і корисні відео уроки зроблять процес навчання цікавим і захоплюючим. Трохи терпіння, і ви зможете вільно орієнтуватися в даній темі. Давайте розглянемо, які види нарощування нігтів існують.

Техніка акрилового нарощування нагідок

Перша згадка про штучних кінчиках датується ще серединою минулого століття, про що свідчать збережені з тих пір фотографії.Нарощування нігтів здійснювалося за допомогою спеціального порошку і рідини, що застосовуються в стоматології. Згодом молекулярна структура складу кілька разів видозмінилася. Сьогодні акрилові нарощені нігті поступово відходять у минуле в силу ряду причин.

 • Склад має яскраво вираженим специфічним запахом.
 • Акрилове нарощування перешкоджає вільному повітрообміну нігтьової пластини.

Незважаючи на явні недоліки, все одно ще є шанувальники даного способу штучного подовження кінчиків. На фото, так само як і в житті, акрилові нарощені нігті не завжди виглядають природно. Товстий шар покриття може виглядати ненатурально, але при цьому в міцності йому немає рівних. Невелика фотогалерея з популярними в 2014 році дизайнами допоможе вам отримати уявлення про те, як виглядають нігті, нарощені акрилом.

Скільки за часом займає вся процедура? Зазвичай професіонали нарощують нігті за 2-4 години, в залежності від вихідних параметрів. Тому питання про те, скільки часу піде на процедуру, слід заздалегідь обговорити з майстром. Незважаючи на тривалість сеансу, технологія нарощування нігтів акрилом досить проста і зрозуміла.

 1. Після дезінфекції рук, обробки кутикули і оформлення кінчиків під вільний край встановлюється паперова форма.
 2. На підготовлені знежирені нігті наноситься нейл-преп, а потім спеціальний праймер.
 3. Кисть промачівают в рідкому ліквід, після чого кінчиком занурюється в акрилову пудру. Утворився кулька рівномірно розподіляється уздовж торця, нігтя задається певна довжина. Чим м'якше склад, тим довше він буде залишатися пластичним. Найбільш гармонійної є довжина вільного краю, що не перевищує розмір нігтьового ложа.
 4. Лінія посмішки згладжується шаром прозорої акрилової пудри. В районі кутикули використовується більш м'який пластичний складу. Техніка нарощування нігтів акрилом легко освоювана, і при бажанні можна навчитися цій процедурі самостійно.
 5. Після кристалізації покриття паперова форма акуратно знімається. Вільний край нігтьової пластини підпилюється до бажаної довжини. Бафом коригуються всі неточності і недоліки.
 6. На завершення нарощені нігті поліруються, а на область кутикули наноситься живильне масло. Щоб наочно вивчити весь процес від початку до кінця, пропонуємо вам подивитися наступний відео урок.

Особливості гелевого нарощування нагідок

Сьогодні, розглядаючи яскраві картинки нарощених нігтів в Інтернеті і журналах, найчастіше можна побачити приклади гелевого покриття. Більш сучасний матеріал багато в чому перевершує вже знайомий вам акрил. Через гелеве покриття до нігтів проникає повітря, що дозволяє зберегти їх здоровий зовнішній вигляд. Відсутність різкого запаху є приємним бонусом як для майстра, так і для клієнта. Крім того, унікальна технологія нарощування нігтів гелем дозволяє домагатися найбільш природного і натурального результату. Переконайтеся в цьому, переглянувши кілька демонстраційних фото красивого дизайну, популярного в 2014 році.

Представлені новинки нейл-арту можна реалізувати в салоні або повторити їх удома. Нарощування нігтів гелем, так само як і акрилом, ви зможете освоїти в процесі навчання. При бажанні і наявності необхідних матеріалів ви сформуєте красиві штучні кінчики, як це роблять досвідчені майстри.

 1. Після всіх підготовчих заходів нігтьова пластина обробляється праймером. Важливо, щоб засіб лягало тонким шаром.
 2. Потім ніготь і встановлена ​​паперова форма покриваються прозорим гелем.Після оформлення базової підкладки пальчики відправляються в УФ-лампу на 2 хвилини.
 3. Далі можна приступати до декорування покриття. Гелеві види нарощування нігтів дозволяють створювати найнеймовірніші композиції, адже склад зберігає свою пластичність до тих пір, поки не буде схильний до дії ультрафіолетових променів. Готовий дизайн полимеризуется також 2 хвилини. Потім пилою забираються всі нерівності і бугристости, коригується товщина гелевого шару.
 4. Завершальний етап – нанесення фінішного покриття і його подальша фіксація в УФ-лампі. Потім нарощені нігті необхідно знежирити, прибравши верхній липкий шар. Для більш детального вивчення техніки гелевого нарощування рекомендуємо вам почитати тематичні статті нашого сайту, а також подивитися корисний відео урок.

Кілька слів про нарощування біогелем

Манікюр з штучним покриттям багатьом дівчатам доставляє певні незручності, викликані досить щільним шаром матеріалу. Вище ми описали класичні способи нарощування нігтів, але вони далеко не єдині. Все більшої популярності набуває інноваційне покриття біогелем.На фото ви можете подивитися декілька варіантів сучасного еко-манікюру.В цілому, подовження кінчиків біо-складом нічим не відрізняється від технології нанесення гелю. Перед тим, як наростити нігті, проводяться стандартні підготовчі заходи, а в процесі роботи кожен шар покриття полімеризується. Подібні один одному технології роблять обидві процедури дуже схожими. Проте, біо-манікюр притаманні такі ознаки.

 • В силу відмінних властивостей матеріалу біо-складом можна наростити нігті за все на пару міліметрів.
 • Покриття биогелем виглядає дуже натурально і природно.
 • Матеріал має зміцнюючими властивостями, тому нарощені нігті зберігають своє здоров'я.

Склад легко наноситься і дуже просто знімається. Біо-манікюр, як і інші види нарощування, можна зробити у майстра або поекспериментувати будинку, подивившись наші фотографії і зобразивши на нігтях різні картинки. Не бійтеся осягати нові ази нейл-арту, адже це так цікаво! Щоб вселити в вас впевненість, пропонуємо вам подивитися заключний відео урок про те, як правильно нарощувати нігті біогелем!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: