Акрил. Урок 6 - малюнок на нігтях фарбами "Блестящие четвертинки".

Акрил. Урок 6 – малюнок на нігтях фарбами “Блестящие четвертинки”.

Повертаємося до уроків акриловими фарбами. На цей раз я хочу запропонувати в якості дизайну намалювати нехитрий, але з той же час вишуканий малюнок з акцентом на двох четвертинки нігтя. Цей дизайн я віднесла до категорії малюнків акрилом, але насправді тут легко обійтися і без фарб, досить простого лаку для малювання. Щоб нігті після манікюру виглядали красиво і доглянуто, дизайн повинен попередньо супроводжуватися процедурою обрізного або європейського манікюру. А тепер безпосередньо до самого уроку.

Для манікюру Вам знадобиться:

1. Білий фоновий лак

2. Чорна акрилова фарба (або чорний лак для малювання)

3. Пензлик для манікюру колонок №0 (якщо Ви вибрали варіант з лаком, то вона не потрібна)

4. Лак з блискітками (бажано лак для малювання)

5. Срібні стрази.

6. Закрепитель для нігтів.

Техніка виконання дизайну малюнка на нігтях фарбами "Блестящие четвертинки":

1. покрийте ніготь лаком білого кольору – це наш фон. Білий лак має властивість акцентувати увагу на найменших погрішності фарбування, тому дотримуйтесь особливої ​​акуратність по краях нігтя, інакше всі вади будуть помітні.Якщо фон вийшов світлим, нанесіть ще один шар лаку. Дайте підсохнути фону хвилин 5.

2. Намалюйте чорної акриловою фарбою або чорним лаком для малювання тонку звивисту смужку по центру нігтя. А другий звивистою смужкою як би відокремте вільний край нігтя, намалювавши її перпендикулярно першої, як це показано на малюнку.

3. Приступимо до третьої фази створення дизайну нігтів акриловими фарбами. зафарбуйте дві суміжні четвертинки лаком з блискітками, Бажано щоб це був лак для малювання, так буде простіше зафарбовувати стики з чорною фарбою. Якщо все ж блискітки трохи потрапили на смужку або навпаки трохи далекі від неї, то смужку можна обвести трохи товщі.

4. У місці перетину двох ліній з пофарбованої блискітками частини поставите поруч три страза (Їх можна клеїти відразу на не висохлою лак), як би утворюючи ними трикутник. Однак якщо блискітки сіли дуже густо, то зразу помітні не будуть, в цьому випадку можна обійтися і без них або використовувати стрази іншого більш контрастного з кольором блискіток лаку.

5. Зачекайте поки блискітки підсохнуть і закріпіть малюнок прозорим лаком або спеціальним закріплювачем. Однак тут виникає дві дилеми при роботі зі стразами. Якщо ви хочете, щоб вони протрималися довше, то слід їх також покрити закріплювачем, однак вони при цьому втратять свій блиск. Якщо ж вам дорожче, щоб стрази блищали і були помітні, то слід поміняти крок 4 і 5 місцями, тобто ставити стрази на закріплювач. Дайте дизайну висохнути, і Ваш манікюр в домашніх умовах готовий!

Тепер нами полуби тематична смішинка:

"Чи не нігті фарбують дівчину, а довгі нігті."

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: