Дизайн нігтів акрилом фото "Квіткова симетрія"

Акрил. Урок 29 – Квіткова симетрія

І знову з вами рубрика дизайну нігтів акриловими фарбами. Даний малюнок дуже сподобався відвідувачам нашої групи ВКонтакті (на її підписатися можна в правому меню трохи нижче). Як говоритися, просили урок – отримаєте. Насправді дизайн дуже оригінальний і експресивний, зі своєю особливою родзинкою. А виконати його, як ви можете переконатися нижче, не так вже й складно – для цього представляю вам покрокову інструкцію його реалізації. Читаємо, вивчаємо і здійснюємо!

Для дизайну "Квіткова симетрія" вам знадобиться:

1. Рожевий і червоний лаки для нігтів

2. Чорна і біла акрилові фарби

3. Кисті для дизайну №0 і 00

4. Дотс

5. Закрепитель лаку

Техніка виконання дизайну акрилом "Кольорова симетрія"

1. Для початку подбайте про зовнішній вигляд ваших нігтів: Надайте їм гарну й рівну форму (як вибрати кращу форму нігтьової пластини в залежності від типу нігтів, можна прочитати тут), видаліть кутикулу і нанесіть на свої нігті захисне покриття для того, щоб уберегти їх від шкідливого впливу лаків (чому це важливо?) . Далі можна приступати безпосередньо до малюнка. На першому етапі наносимо на нігті фоновий лак – в даному випадку це рожевий.Так як лак сам по собі досить світлий, варто нанести два шари і дочекатися його висихання (до такої міри, щоб він принаймні не чіплявся за кисть).

2. Далі беремо лак червоного кольору і малюємо півколом пелюстки наших майбутніх квіток – 3 в лівому кутку нігтя і 3 в центрі з правого боку, як це зображено на фото праворуч.

3. На третьому етапі необхідна біла акрилова фарба і кисть №0. За допомогою них обводимо контури пелюсток квітки. В цілому це можна зробити лаком для малювання. Далі аналогічно чинимо і з чорною фарбою, але малюємо трохи тонше і вище білої (дивимося фото).

4. Той же чорної акриловою фарбою малюємо серединку квітки і тонкі, ледве помітні штрихи, що виходять з серединки (щоб вони вийшли тонкими, потрібно малювати їх самим кінчиком кисті). Якщо в меншому бічному квітці простору трохи, то можна серединку не малювати.

5. Тепер беремо найтоншу кисть для дизайну нігтів. Нею необхідно намалювати спіралі між квіточками. Тут варто бути гранично акуратним, можна навіть потренуватися малювати їх окремо на папері. Добре, якщо виходить зробити це не відриваючи кисті.

6.Настала черга скористатися ДОТС для дизайну. Його тонким краєм ставимо дрібні точки чорного кольору між квітками над спіралями в два ряди, як це показано на фото. На цьому все. Залишилося покрити нігті закріплювачем лаку. При бажанні для краси можна також поставити срібний стразик. Думаю, тепер ви погодитеся, що все не так і складно, не дивлячись на зовнішню громіздкість малюнка. Успіхів у виконанні, і підписуйтесь на оновлення блогу, щоб отримувати нові статті та ідеї дизайну нігтів!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: