Акрил. Урок 21 - французький манікюр в домашніх умовах акриловими фарбами "Французька екзотика"!

Акрил. Урок 21 – французький манікюр в домашніх умовах акриловими фарбами.

даний дизайн нігтів досить умовно віднесений до категорії дизайну акриловими фарбами, так як мені, наприклад, тут вони навіть не знадобилися. Однак для промальовування дрібних деталей Ви можете ними скористатися. Даний дизайн являє собою деякий видозміна французького манікюру, де посмішка йде не по лінії вільного краю, а коса і на ній розташований невеликий срібний візерунок, що прикрашає дизайн. Ну а тепер давайте перейдемо безпосередньо до моменту виконання даного малюнка.

Для дизайну Вам знадобиться:

  1. Прозорий і білий лак для нігтів
  2. Срібний і білий лаки для малювання
  3. Закріплювач лаку для нігтів

Техніка виконання дизайну нігтів акриловими фарбами "Французька екзотика":

1. Для початку не забуваємо, що перед будь-яким дизайном найкраще обробити ногтікі і видалити кутикулу, що можна просто і швидко в домашніх умовах зробити за допомогою класичного або європейського манікюру. Після цього також добре було б знежирити нігтики і нанести базове захисне покриття. Після такої попередньої підготовки приступаємо до виконання нашого дизайну і покриваємо нігтики прозорим лаком.

2. Чекаємо висихання лаку.Тепер можна перейти до частини френча. Для цього беремо білий лак для нігтів і акуратно проводимо їм косу смужку (Починається вона приблизно в середній частині нігтя), бажано в один рух, тоді вона вийде досить рівною. Потім можна підкоригувати краю, які кисть може погано захопити, і, якщо лак ліг не рівномірно, що з білим буває досить часто, підкоригувати колір (або ж почекати, поки він трохи подсохнем, і наверх нанести такий же шар білого, головне не зробити його при цьому занадто товстим).

3. Тепер (звичайно ж після того, як висох шар білого лаку, інакше його дуже легко розмазати, зіпсувавши все зроблене на цей момент) беремо срібний лак для малювання і проводимо їм з куточка дві смужки, поступово трохи потовщуючи їх, як це показано на картинці справа.

4. Далі або білим лаком для нігтів або білим лаком для малювання ставимо в куточку френча три точки – це свого роду пелюстки квіточки. Їх доповнюємо двома невеликими гілочками, які малюється також срібним лаком для малювання.

5. На цьому малюнок, в цілому, завершено, але для надійності я рекомендую після висихання всіх лаків покрити його спеціальним закріплювачем для нігтів (в крайньому випадку можна скористатися прозорим лаком). Так дизайн і прослужить довше і виглядати буде краще, рівніше і більш блискучим. А я на цьому змушена попрощатися до наступної статті. До зустрічі!

P.S. Як Вам новий дизайн нігтів? Чекаю Ваші думки в коментарях до статті, що не соромимося висловлювати свої побажання, почуття і т.д. І як завжди рекомендую підписатися на оновлення блогу "Манікюр в домашніх умовах від Танюши!".

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: