Акрил. Урок 18 - малюнок на нігтях акриловими фарбами "Білі квіти".

Акрил. Урок 18 – малюнок на нігтях акриловими фарбами “Білі квіти”.

Не знаєте який дизайн намалювати на нігтях до чергового свята? Тоді пропоную відвідати галерею малюнків акриловими фарбами даного сайту. Я думаю, що тут знайдуться малюнки на будь-який смак і колір. І сьогодні я хочу поповнити її ще одним цікавим дизайном, під назвою "Білі квіти". Взагалі, поєднання чорного і білого – це класика. І хоча чорний фон подобається не всім, об'ємні білі квіти роблять його не таким похмурим, більш живим і свіжим. А тепер невеликий опис того, як можна виконати такий дизайн акрилом в домашніх умовах.

Для дизайну Вам знадобиться:

1. Чорний лак для нігтів

2. Біла акрилова фарба

3. Кисті для дизайну

4. Дотс для нігтів

5. Стрази срібного кольору

6. Закрепитель для нігтів або прозорий лак

Техніка виконання дизайну акриловими фарбами "Білі квіти":

1. Як зазвичай, безпосередньо перед дизайном нігтів наводимо їх в порядок за допомогою класичного або європейського манікюру. Потім ногтікі також бажано покрити спеціальної основою, Яка захистить їх від шкідливого впливу лаку для нігтів. Після її висихання можна приступати до дизайну. І першим кроком ми фарбуємо нігті в чорний колір.Якщо перший шар вийшов не дуже рівномірний або трохи світлий, то, трохи давши йому висохнути, накладіть ще один шар.

2. Після висихання чорного фону можна починати на ньому малювати. Для цього беремо тонку кисть для дизайну нігтів і білу акрилову фарбу. За допомогою них приблизно в центрі нігтя малюємо білу квітку з п'яти пелюсток. Думаю, в цьому немає нічого складного. Спочатку малюються контури кожної пелюстки, а потім зафарбовується середина. Не страшно, якщо пелюстки вийдуть не зовсім однакової форми – це додасть йому таку собі натуральність. Повторіть елемент на всіх нігтях.

3. Тепер пора прикрасити квітка. Для цього також тонким пензлем і білої акриловою фарбою малюємо по три завитка зверху і знизу від квітки. Їх розмір поступово зменшується. Як це робиться показано на малюнку справа. Повторіть такі ж завитки на інших нігтях.

4. Далі візьміть ДОТС, умочіть його в білу акрилову фарбу і поставте низку відбувають точок також зверху і знизу від квітки, як це показано на картинці. Якщо у Вас немає Дотса, то це можна акуратно зробити за допомогою тонкої кисті для дизайну.

5. Наступним кроком я покриваю ніготь спеціальним закріплювачем.Як нього можна також використовувати звичайний прозорий лак для нігтів. Він допоможе дизайну довше протриматися на нігтях і збереже акрилову фарбу від вимивання.

6. Не даючи висохнути закріплювача поставте в середину квітки страз. Бажано щоб він був срібним, так як цей колір найбільш гармоніює з обраної гамою. Якщо у вас немає в наявності страз, то замість них можна поставити крапку срібним лаком для малювання. Щоб страз надійніше тримався можна поміняти кроки 5 і 6 місцями. Тоді просто поставте краплю прозорого лаку в центр квітки і на неї прикріпіть страз, а потім покрийте дизайн фіксатором. Однак в цьому випадку блиск страз трохи втрачається. Тому я завжди роблю навпаки, хоча виходить і не так довговічне.

Повний фото урок на одній картинці:

На цьому урок закінчений. думаю, дизайн "Білі квіти" не надто складний, і Ви завжди зможете намалювати собі такий удома. Можна спробувати застосувати квітами, наприклад, зробити фон білим, а квіти червоними, або як-небудь по-іншому. Пробуйте, і у Вас обов'язково вийде! А для новачків також корисно потренуватися для початку на тренувальних картах для розпису нігтів.На цьому я з Вами прощаюся, до зустрічі! Завжди залишайтеся з нами і будьте в курсі подій манікюру.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: