Акрил. Урок 16 - новорічний манікюр "Новорічна казка".

Акрил. Урок 16 – новорічний манікюр “Новорічна казка”.

Новорічні свята в самому розпалі, і всім нам хочеться виглядати на висоті. І частиною нашого новорічного образу є красиві ногтікі з тематичним дизайном, який до того ж ще й створить Вам святковий настрій. Звичайно, найпростіше сходити в салон і зробити манікюр там, але дизайн, виконаний своїми руками, приносить набагато більше задоволення і привертає захоплені погляди оточуючих (перевірено на власному досвіді!). Однак і зусиль для його створення доведеться витратити чимало. Я пропоную Вам один варіант дизайну з різними картинками на ногтікі. Можна зробити також: на кожному ногтікі своя картинка, а можна вибрати одну або дві (тоді чергувати) і прикрасити ними свої нігтики. Загалом, вибирайте вподобаний малюнок і вперед!

Для виконання новорічного дизайну Вам знадобиться:

1. Світлий (краще білий) лак для нігтів

2. Весь набір акрилових фарб

3. Пензлик для дизайну різних розмірів (обов'язково тонка і товстіший)

4. Дотс для точок

5. Закрепитель для нігтів

Також приготуйте склянку з водою для споліскування кистей і серветку для їх витирання.

Техніка виконання дизайну нігтів акрилом "Новорічна казка":

На цей раз я трохи зміню структуру уроку і не буду крок за кроком розписувати виконання кожної картинки (інакше вийде дуже багато фото), а просто опишу кожну з них окремо. І для початку, безпосередньо перед нанесенням дизайну, пропоную обробити ногтікі класичним або європейським манікюром, щоб вони виглядали доглянуто і акуратно. Покрийте все нігті світлим фоновим лаком (У мене це білий манікюр). Такі лаки зазвичай лягають не рівномірно, тому необхідно нанести другий шар. Дочекайтеся висихання лаку. Тепер можна і помалювати. Відразу попереджу, що красиво виконати дизайн неактивній рукою (якщо Ви правша – лівою, і навпаки) буде досить складно і потребує чимало зусиль і старання, тому виберете для неї малюнок простіше.

1. Починати можна з будь-якого нігтики, я вважала за краще це робити з великого пальця лівої руки. На ньому я вирішила розташувати сніговика. Головне правило в малюванні акрилом: спочатку промальовуються великі деталі, починаючи з контурів і зафарбовуючи середину, а закінчувати декорувати дрібними. Сніговика малюємо блакитною фарбою з двох кіл: нижня побільше, а верхня поменше.Всі ми в дитинстві малювали сніговиків, тому не думаю, що з цим виникнуть складності. Серединки кіл зафарбовує і додає йому ніжки. Червоним акрилом домальовували на голову шапку і шарфик. Для очей і гудзиків я використовувала ДОТС з наконечником малого діаметра. І завершує сніговика, звичайно ж, морквина замість носа, яка малюється тонким пензлем. Я також додала навколо нього кілька сніжинок, Складених з декількох штрихів.

2. На наступному нігтики я пропоную намалювати гілочку ялини з кулькою. Для цього зеленим акрилом малюємо кілька гілочок, що відходять від однієї головної, і домальовували їм голочки. Далі жовтою фарбою малюємо під гілкою кульку і підвішуємо його червоною ниткою. На кульці я також додала напис "ялинки":)

3. Далі малюємо Різдвяна шкарпетка для подарунків. У нас це досить рідкісний атрибут свята, але Ви його обов'язково побачите в кожному американському фільмі. Вимальовується він досить просто: червоним акрилом виводимо контур носка, а потім зафарбовуємо середину. Так як фон білий, то пушок на шкарпетці краще виділити чорним контуром за допомогою тонкої кисті для дизайну нігтів. Я також додала в носок новорічну цукерку!

4.На ногтікі безіменного пальця будемо малювати головний предмет Нового Року – ошатну ялинку! Для цього можна взяти кисть трохи товстіший, намалювавши нею контури, а потім зафарбувавши простір всередині. Зірку малюємо вже тонким пензлем. Кульки найпростіше буде поставити ДОТС.

5. На мізинчик я вибрала малюнком годинник, які ось-ось проб'є 12. Тонким пензлем малюється велика окружність, тим же кольором домальовує зверху кнопку, а знизу – ніжки. Потім дуже акуратно виводимо циферки (якщо все не поміщаються, можна хоча б 6 і 12 або взагалі їх опустити), ну і звичайно ж дві стрілки – достовірніше і коротший.

Таким чином одну руку прикрасили, тепер можна все малюнки покрити спеціальним закріплювачем для нігтів, щоб вони збереглися в такому стані на всі свята. Тепер переходимо до другої руці. Відразу хочу вибачитися за невелику недбалість: малювала лівою рукою (це трохи незручно, а володіти обома руками однаково поки не навчилася).

6. Я також почала з великого пальця. На ньому вирішила намалювати сніжинку. Вона не дуже складна. Береться блакитна акрилова фарба і тонкої кисть спочатку малюється в центрі нігтя п'ятикутник, потім від його кутів проводимо по одній довгій лінії, а до них по обидва боки ялинкою приєднуємо по чотири штришка.

7.На ногтікі вказівного пальця я вирішила розташувати символічну напис наступаючого 2012 року. Це зробити просто тонким пензлем, якою малюються по черзі по діагоналі нігтя цифри 2, 0, 1 і 2. Щоб виглядало трохи більше красиво я оттенила помаранчевий колір жовтим. Вийшло дуже навіть нічого по-моєму.

8. Всі ми чекаємо в Новий Рік подарунків! Тому на наступному ногтікі пропоную намалювати подарункову упаковку, а що в ній буде – вирішувати Вам. Спочатку малюємо контури куба тонким пензлем, потім акуратно їх зафарбовує. Червоної акриловою фарбою малюємо стрічку, якою перев'язаний наш подарунок, а зверху ставимо бант.

9. Далі я зобразила красивий новорічний вінок з ялини. Вимальовується він також просто: спочатку тонким пензлем проводимо окружність, потім до неї по обидва боки домальовували штрихи – голочки їли. Зверху перев'язуємо її червоним бантиком, який також оздоблює і весь інший вінок.

10. І нарешті, останній ніготь. Тут мені спало на думку зобразити келих святкового шампанського – куди ж без нього під бій курантів! Його я намалювала золотий акриловою фарбою тонким пензлем. На келих я насадила часточку апельсина, бантик на ніжку і трубочку для декору все в одній колірній гамі. Вийшло дуже навіть сімпатічненько.

Ось і готовий новорічний казковий манікюр. Залишилося і нігті другий руки покрити закріплювачем. Тепер на ногтікі є всі атрибути свята. Новий рік – це час здійснення бажань, час чудес і казок. Я бажаю Вам, щоб Ваше життя було схоже на казку – така ж щаслива і чарівна! До зустрічі в Новому 2012-му!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: