Малюнки на нігтях поетапно "Косий арт-френч"

Акрил. Урок 11 – малюнки на нігтях поетапно “Косий арт-френч”.

Ви вже напевно прочитали статтю про французькому манікюрі і тепер дуже хочеться зробити що-небудь подібне. Тому пропоную спробувати намалювати таку своєрідну модифікацію френча. Відрізняється він тим, що посмішка малюється не по лінії подушечки, а трохи скошена на бік і пряма. До того ж на неї я додала невеликий гарний малюночок зі стразами. В результаті вийшов ось такий цікавий дизайн, відправною точкою якого був французький манікюр. А тепер докладніше про створення цього мистецтва на ногтікі.

Для манікюру Вам знадобиться:

1. Прозорий лак

2. Білий лак для малювання (можна акрилова фарба)

3. Срібна акрилова фарба (можна лак для малювання)

4. Кисть для манікюру

5. Стрази (бажано срібні)

6. Закрепитель для нігтів.

1. Оброблений і готовий до дизайну ніготь покриваємо прозорим лаком для нігтів. Цей лак не вимагає нанесення другого шару і якщо випадково залишилися незабарвлені місця, це особливо не помітно і можна усунути за допомогою закріплювача на останньому етапі роботи. виконайте цю процедуру на всіх нігтях а потім дайте прозорого фону висохнути. На це потрібно зазвичай близько 5 хвилин.

2.Після висихання фонового шару візьміть білий лак і пофарбуйте кінчик нігтя по по прямий скошеної лінії, Як показано на фото. Малюйте так, щоб весь вільний край нігтя виявився зафарбовані. Намагайтеся зробити лінію якомога рівніше, якщо це важко, скористайтеся білою акриловою фарбою, і тонким пензлем для манікюру, а проводити курсором лінії, а потім зафарбуйте всі вільної простір за кордоном. Слідкуйте також, щоб були акуратно покриті куточки френча, особливо біля бічного валика.

3. Після того, як білий лак висох можна приступити до малюнка. Для цього візьміть срібну акрилову фарбу (або срібний лак для малювання) і кисть № 00 або №0 і проведіть нею лінію з далекого куточка пофарбованої білим частини нігтьової пластини до заокругленню вільного краю нігтики. Ця лінія повинна збільшуватися в ширині в міру наближення до кінчика нігтя.

4. Тепер можна прикріплювати страз в протилежний куток вільного кінчика нігтя. Для цього можна скористатися спеціальним клеєм клеєм або ж прозорим лаком для нігтів. Просто поставте невелику його крапельку в потрібне місце і на неї прикріпіть страз. На жаль, вони досить швидко відвалюються, тому краще надійніше його придавити до нігтя. На великому нігті, якщо дозволяє місце, можна прикріпити поряд три страза в формі трикутника.

5. Коли все лаки висохли в завершенні всього дизайну покрийте ніготь спеціальним закрепителем для нігтів або прозорим лаком. Це дозволить Вам довше насолоджуватися всієї отриманої красою Ваших нігтів. Дайте закріплювача засохнути, щоб не зіпсувати ненароком малюнок, і можете приступати до своїх справ уже з красивим манікюрчік.

З Вами була Тетяна, автор блогу "Манікюр в домашніх умовах!". Підписуйтесь на розсилку мого блогу і отримуйте нові уроки до себе на e-mail. А на сьогодні все, до нових зустрічей і швидкого малювання на ногтікі 🙂

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: