Аерографія на нігтях: фото і відео від майстрів манікюру!

Аерографія на нігтях – манікюр з голочки

Всі дівчата люблять красиві і доглянуті нігті, а винахідники пристосувань для манікюру не перестають вигадувати все нові і нові інструменти в допомогу манікюру. У даній статті я хочу представити вам чергове ноу-хау в цій галузі, яке отримало назву аерографії на нігтях. Ви напевно часто помічали на деяких автомобілях цікаві малюнки тварин або інші абстрактні зображення, виконані плавними переходами кольору, яскраві та експресивні. Це і називається аерографією, але тільки автомобільної. А що ж представляє із себе аерографія на нігтях?

Аерограф та аерографія нігтів

Аерографія перекладається як художній розпис. У нейл індустрії це спеціальна техніка нейл-арту, малюнки якої відрізняються плавними переходами темних відтінків в світлі і навпаки, створенням ілюзії переміщення малюнка, ну і, звичайно ж, способом нанесення, так як тут використовується спеціальний інструмент – аерограф. Він являє собою мініатюрний пневматичний пістален-розпилювач, який завдяки своїй конструкції дозволяє контролювати діапазон розпилу.

Трохи історії.Перший аерограф побачив світ завдяки Френсісу Едгару Стенлі в далекому 1876 році в США, штату Массачусетс. А через три роки його удосконалив Е.Пілером, також американцем. В даний час найбільш якісними вважаються японські моделі, які, як ви розумієте, зазнала безліч змін з тих далеких часів.

Працює аерограф за такою системою: стиснене повітря, що знаходиться в клапані, утворює сильний тиск, за допомогою якого відбувається розпорошення спеціальної фарби.

Техніка нанесення малюнка

Для виконання аерографії знадобляться наступні матеріали та обладнання:

– аерограф та компресор;
– фарби різних відтінків;
– тіпси для тренування;
– гострий пінцет і рукавички;
– трафарети;
– килимок для різання трафаретів.

  1. Першим кроком на поверхню нігтя (не забувайте перед нанесенням будь-якого лаку або фарби обробляти ногтікі класичним обрізним або європейським манікюром) розпорошується фарба фонового кольору.
  2. Потім, використовуючи спеціальні трафарети з малюнками, наноситься один з них. При необхідності рисунок коригується або домальовує фарбою для нігтів або лаком.
  3. Далі, якщо є бажання, нігті прикрашаються за допомогою блискіток, декоративних каменів і інших елементів.
  4. Заключним етапом нігті необхідно покрити закріплює засобом.

За допомогою аерографії нігтів можна малювати найнеймовірніші малюнки і навіть цілі історії на нігтях, вона дає необмежену можливість польоту фантазії. Ось приклади деяких малюнків:

Фото приклади аерографії на нігтях рук

Відео: створення аерографії на нігтях майстрами манікюру

Однак варто пам'ятати про деякі моменти:

1. Серйозно поставтеся до вибору інструментів: аерографа і фарб, так як від цього багато в чому залежить підсумковий результат роботи. При покупці по можливості попросіть перевірити апарат за допомогою води. Зверніть увагу на

  • якість розпилювача (рівномірна струмінь і правильної форми пляма);
  • регулювання факела (спеціальне пристосування для зміни тиску в апараті);
  • регулювання подачі самої фарби (тобто ходу голки для збільшення або, навпаки, зменшення подачі фарби);
  • роботу важеля управління (вона м'яка і плавна);
  • голки і сопло (після подачі фарби на них не повинно залишатися крапель).

2. правильна експлуатація. Завжди перед початком роботи переконуйтеся у відсутності фарби від минулого використання.

3. Не варто заливати відразу багато фарби в аерограф. Надлишки можна прибрати за допомогою паперового рушника.

4. Почніть навчання з найпростіших речей. Освоєння техніки починайте зі створення нескладних малюнків і поступово вдосконалюйте навички.

5. Зрок служби аерографа і догляд за ним. Головне – постійно промивати аерограф після використання від фарби. Так як в разі її засихання може істотно скоротитися термін його служби. Та й взагалі, дбайливе ставлення з інструментами завжди тільки на користь. На цьому дозволю собі статтю закінчити, спасибі за увагу =)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: