Рідка підводка: 7 трюків при використанні

7 трюків при використанні рідкої підводки

З рідким підведенням просто так не впоратися. Доведеться вдаватися до хитрощів

  • Найпростіший спосіб намалювати чітку стрілку рідким підведенням насиченого кольору – спочатку створити звичайним олівцем для очей її «чорнову» версію. Намітьте лінію, не дуже сильно натискаючи на стрижень, а поверх проведіть пензликом рідкого лайнера.
  • Здається, що рука починає тремтіти саме в той момент, коли ви беретеся за рідку підводку? Ця проблема зникне, якщо ви будете тримати засіб правильно. Тримайтеся за лайнер ближче до стрижня: це посилить тиск, за рахунок чого збільшиться і точність нанесення. Намалювати рівні стрілки буде вже набагато легше. Чим далі від стрижня ви тримаєте підводку, тим менше тиск – ризик промахнутися і провести криву лінію підвищується.
  • Ще один спосіб уникнути неточностей – підняти голову вище, дивлячись у дзеркало. Коли очі напівзакриті, орудувати підведенням простіше. Ніщо не заважає провести лінію. Лайнер не "плутається» в віях. Крім цих безперечних плюсів прийому є ще один, і дуже важливий: коли стрілки будуть готові, вони не віддрукуються на столітті. Після використання рідкого лайнера взагалі слід на кілька секунд закрити очі, щоб дати підводці висохнути, інакше вона залишить сліди на шкірі.
  • Рідкий лайнер – це те, що наносити потрібно в останню чергу. Якщо мова йде про макіяж «котяче око», спочатку покрийте повіки тінями і тільки потім проведіть лінію підведенням. Якщо діяти в іншій послідовності, частинки тіней перекриють підводку, і графіка буде порушена, а макіяж в цілому придбає менш акуратний вигляд.
  • Незручно користуватися «заводським» аплікатором? Візьміть скошену кисть для макіяжу очей. Її гострий кінчик і тонкий зріз дозволяють намалювати графічні стрілки з максимальною точністю. З такою кистю багатьом працювати легше, ніж з довгастим фетровим наконечником.
  • Не намагайтеся намалювати стрілку разом, не відриваючи руки. Це може не вийти навіть у тих, хто з макіяжем справляється як справжній профі. Робіть короткі штрихи, поки не отримаєте стрілку, яка буде виглядати акуратно і подобатися вам.
  • Більшість обмежується тим, що проводять лінію уздовж війкового краю. Насправді ж слід додатково опрацювати підведенням простір між вій. Завершіть макіяж очей нанесенням туші. Приділіть більше уваги коріння вій.

До слова, не завжди доводиться самим придумувати хитрощі, що полегшують створення макіяжу.Деякі б'юті-бренди роблять це за нас – наприклад, у NYX Professional Makeup є рідка підводка The Curve Liner, упаковка якої буквально лягає в руку.

А що вам допомагає «впоратися» з рідким підведенням?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: