Правильний і неправильний макіяж: 7 основних помилок

7 ознак того, що ви неправильно робите макіяж

Припуститися помилки в макіяжі простіше простого, а от самостійно розпізнати і виправити її не так просто. Наш гід по б'юті-промахів – вам в помощь!

  • Начебто складно не помітити, коли колір тонального крему не збігається з відтінком шкіри, але, на жаль, цю помилку зробити простіше, ніж може здатися. По-перше, тональний засіб більшість дівчат пробують на зап'ясті, хоча більш підходяща для цього зона – у лінії щелепи, ближче до шиї. По-друге, макіяж багато роблять при поганому освітленні, яке не дозволяє побачити, що відтінок тонального крему не той, що потрібен. Тільки денний вуличне світло допоможе зрозуміти, як насправді виглядає ваш макіяж. Детальніше про те, як вибрати підходящий варіант, читайте в окремому матеріалі.
  • На загальних фотографії виходять блідіше інших? Це може бути ще однією ознакою того, що тон кошти підібрані неправильно. У цьому випадку варто ще раз перевірити, чи той відтінок у тонального крему, а також змінити пігментовану пудру на прозорого.
  • Наносити рум'яна круговими рухами пензля на «яблучка» щік – не найкраще рішення. Саме ця помилка призводить до того, що «окрасою» макіяжу стає рум'янець, більше схожий на алергію або подразнення.Працювати з рум'янами потрібно інакше: їх необхідно «розтягувати» по діагоналі трохи нижче виличної кістки. Орієнтиром для нахилу повинна служити лінія щелепи. Про інші помилки, які можна допустити в поводженні з рум'янами, читайте тут.
  • Коли тональний крем до середини дня з однієї частини особи «сповзає», а на іншій виявляється в надлишку, варто переглянути кількість засобу, який ви наносите на шкіру. Щоб плям не утворювалося, проявіть помірність: необов'язково все обличчя покривати тональним кремом. Візажисти радять використовувати тон тільки на тих ділянках особи, які потребують корекції і маскування недосконалостей.
  • Дивлячись на себе в анфас, ви бачите виразні вилиці і благородні риси обличчя. Але рідко хто після контурінга дивиться на себе ще й у профіль. А на щоках тим часом красуються темні плями – сліди невмілого скульптування. Краще все-таки детально вивчити техніку, перш ніж скульптуріровать особа, і не забувати про якісну растушевку.
  • Помилка багатьох дівчат в тому, що в якості бази для макіяжу очей вони використовують тіні з шіммери. Причому наносять їх так недбало, що вони потрапляють у внутрішній куточок ока під бровою і на інші ділянки, де їх бути не повинно. Для «фонового» шару краще користуватися матовими тінями.Якщо ж хочеться легкого сяйва, то тіні з шіммери наносите тільки на рухому повіку і з великою акуратністю.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: