Макіяж очей за допомогою туші: 6 оригінальних ідей

6 варіантів макіяжу очей, які можна створити за допомогою туші

Звичайна туш для вій здатна на більше, ніж ми звикли думати

Одну і ту ж туш можна використовувати для створення абсолютно різних варіантів макіяжу: все залежить від способу нанесення.

Варіант для буднів

Нічого складного: для повсякденного макіяжу особлива техніка нанесення туші не потрібно. Розподіліть засіб по віям звичним способом, як би розчісуючи їх щіточкою від коренів до кінчиків. Обмежитися слід одним шаром туші, але в тому випадку, якщо вії дуже тонкі і світлі, можна нанести і два, не надто стараючись. Після нанесення туші візьміть чисту щіточку і зробіть кілька зигзагоподібних рухів. Злиплі вії відклеяться один від одного.

Підводка контуру

Це варіант для тих, хто не любить підводити очі і малювати стрілки, але все ж має потребу в деякому виділення контуру очей. Щоб отримати потрібний результат, можна обійтися однією тушшю. Прикладіть щіточку туші до коріння вій і угода натисніть – так, щоб ворсинки торкнулися століття і слизової. Повторіть стільки разів, скільки необхідно, щоб контур очей з боку став здаватися підведеною. Так чи інакше, результат вийде досить природним.До речі, за допомогою цього прийому ви також додасте віям більш помітний вигин і як би підніме їх від коренів. Погляд вийде більш відкритим і виразним.

На кінчиках вій

Це варіант для макіяжу в стилі нюд. Така техніка допоможе виділити очі, але використання туші при цьому буде практично непомітно. Нанесіть її легкими рухами на самі кінчики вій. За рахунок цього вони будуть здаватися довшим.

Cat eye

Ефекту котячого погляду можна отримати не тільки за допомогою стрілок і витягнутих до куточків очей smoky eyes. Нанесіть туш в кілька шарів тільки на верхні вії, нижні залиште недоторканими. Потім щіточкою від туші «прочешіть» вії у напрямку до зовнішніх куточків очей. Вони повинні злегка нахилитися убік. Цей простий прийом допоможе доповнити макіяж cat eye або створити його полегшену версію, використовуючи одну тільки туш.

«Павукові лапки»

Не так давно експерименти візажистів на бекстейдже показів торкнулися і вій. Їх навмисно стали фарбувати так, щоб на них залишалися грудочки. Так можна отримати ефект лапок павука, якого зазвичай в макіяжі очей намагаються уникати. Але за лаштунками модних показів вирішили, що і такий підхід має право на життя.Щоб повторити такий варіант макіяжу очей, не потрібно нашаровувати туш на вії, намагаючись «зліпити» якомога більше грудочок. Нанесіть туш звичним чином, в один-два шари. Потім візьміть чисту щіточку або ватяну паличку і спробуйте з'єднати кілька сусідніх війок в пучок. Зробіть те ж саме з усіма залишилися віями.

«Ляльковий» погляд

Щоб створити такий ефект з допомогою туші, важливо, по-перше, подовжити вії, по-друге, «витягнути» їх вертикально. Спочатку нанесіть на вії праймер або припудріть їх, потім гарненько фарбуйте як верхні, так і нижні вії. Слідкуйте за тим, щоб вони не загиналися, а були прямими: саме в цьому полягає секрет «розкритого» лялькового погляду.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: