Макіяжі cat eye: 6 помилок

6 найпоширеніших помилок в макіяжі cat eye

Здавалося б, для макіяжу cat eye достатньо вміти користуватися лайнером. Насправді домогтися ефекту «котячого» погляду, не наробивши помилок, вдається далеко не всім. Розповідаємо, чого не потрібно робити

Ігнорувати форму очей

Стрілки в тому чи іншому вигляді йдуть всім. Але малювати їх потрібно по-різному, обов'язково враховуючи особливості своєї форми очей. Наприклад, мигдалеподібні очам підходять класичні стрілки, які починаються з тонкої лінії в середині століття і товщають у напрямку до зовнішнього куточка ока. Коли очі круглі, потрібно подбати про те, щоб стрілка не звужують їх, тому вона повинна бути досить довгою і помітно виходити за кордон зовнішнього куточка. Якщо очі маленькі, не круглі, а скоріше вузькі, стрілки потрібно малювати тонкими, а слизову підводити білим кайалом.

Закривати очі при нанесенні

Здається, що на столітті, яке закрите, намалювати рівну і акуратну стрілку набагато простіше. Це, може бути, і так, але в результаті лінії часто виходять несиметричними. Очі повинні бути відкритими, щоб було легше простежити за симетрією в макіяжі.

Скасувати спостереження за кутом нахилу стрілки

Якщо «хвостик» стрілки практично не піднімається вгору, це надає очам втомлений, «сумний» вид: їх куточки здаються опущеними. Необов'язково малювати стрілки так, щоб їх кінці «врізалися» в ресничний контур практично під прямим кутом, але їх спрямованість вгору повинна бути досить переконливою.

Закручувати «хвостик»

Для cat eye потрібна рівна, акуратна стрілка з геометричним гострим кінцем. Роблячи подібний макіяж очей, деякі дівчата пускають в хід свої художні здібності і трохи закручують стрілку: виходить «поросячий хвостик». Краще потренируйтесь і навчитеся малювати стрілки за допомогою прямих ліній, перш ніж приступати до створення ефекту «котячого» погляду.

Підводити слизову звичайним олівцем

Якщо ви хочете підвести не тільки верхню повіку, а й слизову нижнього, щоб надати макіяжу велику драматичність, робити не робіть це звичайним косметичним олівцем. Вони часто бувають занадто твердими для ніжної слизової оболонки. Крім того, вони погано тримаються на ній. Вам потрібен кайал – м'який олівець, який містить мінеральні речовини, нешкідливі для очей.Він зручний у використанні і абсолютно безпечний.

Наносити тіні після підводки

Стрілки готові, але макіяж вийшов не таким вже ефектним? Нанесення темних тіней ближче до зовнішнього куточка ока врятувало б ситуацію. Однак до малювання стрілок потрібно приступати лише після того, як тіні вже на століттях. В іншому випадку тіні можуть обсипатися на лінію стрілки і змінити її колір.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: