База і основа під тіні для повік: чим замінити - 5 кращих засобів

5 засобів, які замінять базу під тіні

Б'юті-блогер Олена Sevelenium знову ділиться з нами своїми знахідками і розповідає про неочевидних засобах, які допоможуть продовжити життя тіням

Лена Sevelenium
Б'юті-блогер

Щільний консилер або тональна основа

Найбільш поширений і «швидкий» варіант: досить на етапі розподілу тонального кошти провести консілером по століттях. Головне, нанести дуже тонкий шар, дати йому «схопитися» і тільки після цього використовувати тіні.

пудра

Вона буде абсорбувати надлишки шкірного жиру і не давати тінями скататися в складку, а також дозволить з легкістю розтушувати тіні і домогтися м'яких переходів. Якщо ви скористалися першим радою і нанесли на повіки консилер або тон, припудріть його, щоб зробити таку основу під тіні для повік максимально стійкою.

олівець

Нанесіть олівець на ту область, де будуть тіні. Чорний олівець зробить більш насиченими сині, зелені, фіолетові тіні. Білий можна використовувати як підкладку для яскравих або пастельних відтінків. Якщо ви не володієте навичками акуратної розтушовування, наносите олівець поетапно. Наприклад, намалюйте олівцем петлю у зовнішнього куточка, акуратними рухами розподіліть поверх тіні (вони будуть немов «прилипати» до олівця) і розтушуйте кордону.Далі повторіть ті ж дії для центральної частини, а потім – для внутрішнього куточка.

вода

Найдоступніший і перевірений часом спосіб зробити будь-які тіні більш стійкими. Особливо ефективний цей варіант для тіней з шіммери: їх блиск посилиться в кілька разів! Збризніть кисть водою, наберіть на неї тіні і акуратними вдавлюючими рухами перенесіть на повіку. Єдине, в цьому випадку тіні буде складно розтушувати, тому варто спочатку створити легкий серпанок сухим способом, а потім нанести тіні вологим способом.

Бальзам для губ

Мабуть, найбільш спірна рекомендація, однак, нерідко вона відмінно працює. Важливо нанести бальзам дуже тонким шаром, вбити його пальцем, щоб проявилася лише залишкова липкість, а потім злегка припудрити повіку.

База під тіні – засіб, який обов'язково знадобиться при створенні макіяжу смокі айс. Як його виконати, можете дізнатися з цього відео.

Знаєте інші альтернативні засоби? Напишіть відгук!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: