На що здатна ватяна паличка: 5 нових функцій

5 неочевидних функцій ватної палички

Вона вміє набагато більше

поправляти макіяж

Якщо у вас під рукою немає кистей, відмінно підійде і ватяна паличка: можна розтушовувати з її допомогою тіні, створюючи потрібну форму – і їй же прибирати обсипалися частини. Якщо коректор забився в дрібні зморшки навколо очей, витягти його можна ватною паличкою. Маскувати точкові почервоніння, до слова, теж найзручніше за допомогою цього «інструменту».

робити скульптування

Розмістіть ватяну паличку в підвиличним зоні паралельно вилиці і нанесіть кремове скульптурірующій засіб під неї. Потім розтушуйте лінію, щоб не було видно кордонів.

Фарбувати губи

За допомогою ватної палички зручно розтушовувати не тільки тіні, але і губну помаду. Деякі навіть примудряються малювати їй графічні стрілки!

Коригувати форму брів

Наберіть на ватяну паличку трохи тіней для брів і прорисуйте їх за формою. Щоб результат виглядав більш природно, наберіть на платну паличку трохи пудри і «прочешіть» волоски: зайвий пігмент залишиться на паличці.

Продовжувати життя мейкап-засобам

Використовуйте ватяну паличку, щоб витягти з тюбика, баночки або флакона залишки тонального крему, помади або туші для вій.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: