Як намалювати ідеальні стрілки на очах

5 косметичних продуктів, щоб намалювати ідеальні стрілки

Для бездоганного результату вам буде потрібно не тільки лайнер. Збираємо повний набір засобів для малювання акуратних і стійких стрілок

База для тіней

Перш, ніж малювати стрілки, підготуйте повіки за допомогою бази для тіней. Це забезпечить стійкість макіяжу, і стрілки протримаються весь день, не сповзаючи і не отпечативая. Нанесіть базу кінчиками пальців на рухому повіку і оттушуйте до брів, потім пройдіться залишками по нижньому століттю.

тіні

Растушуйте світлі тіні по рухомому століття, а темні нанесіть на орбітальну лінію. Це візуально збільшить очі, і стрілки не будуть візуально звужувати очі. Нанесіть темні тіні також на нижню повіку у зовнішнього куточка, щоб підводка не мала можливості сповзти вниз.

олівець

Прокрасьте межреснічного лінію і верхню слизову очей чорним олівцем, щоб стрілки не виглядали «дірявими». Для делікатної області слизової найкраще підійде м'який, кремовий кайал. Цей крок також допоможе зробити вії густішими і виразними. Детальніше про олівці для очей ви можете прочитати тут.

лайнер

І тепер можна з чистою совістю приступати до малювання стрілок.Починайте з «хвостиків», виведіть їх з куточків очей у напрямку до кінчиків брів, перевірте симетричність, потім підведіть контур очей уздовж вій і з'єднайте з «хвостиками».

Засіб для зняття макіяжу

А цей трюк допоможе вам кожен раз отримувати бездоганний результат. Щоб зробити кінчик стрілки ідеально гострим і підправити огріхи, візьміть тонку штучну кисть зі скошеним зрізом, умочіть в засіб для зняття водостійкої макіяжу і підправте лінію стрілки знизу. Попередньо смахніте надлишки рідини на руку, щоб не стерти більше потрібного.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: