Експрес-макіяжу на Хеллоуїн: ідеї та фото

4 ідеї для експрес-макіяжу на Хеллоуїн

Які образи можна створити всього за пару хвилин і без «важкої артилерії»?

Підготовку до Хеллоуїну довелося відкладати до останнього? З цієї ситуації, звичайно ж, є вихід. Навіть кошти з базової косметички цілком підійдуть для створення простого, але все ж ефектного образу.

  • Рок н ролл

Цей варіант макіяжу – для тих, кому страхітливі образи з «страшилок» не до душі. Для його створення знадобляться олівець, тіні і туш: все – чорного кольору. Створіть ефект димки на століттях, контур очей обведіть лайнером, а на вії густо нанесіть туш. Поки все це не застигла і не висохло, змастіть кошти у напрямку вниз таким чином, щоб вийшов ефект чи заплаканих очей, чи то не змито на ніч косметики. Цей нарочито неохайний, гранжевий макіяж зробить вас королевою вечірки серед відьом, зомбі і іншої нечисті.

© dominiquetb95
  • Поп-арт

Є й інші способи створити макіяж без натяку на фільми жахів. У цьому вам допоможе стиль поп-арт. Використовуйте його в макіяжі губ. Спочатку нанесіть на них червону помаду з матовою текстури. Наступний крок – окреслити їх чорним олівцем для очей і їм же намалювати в середині губ пару складок.Нарешті, за допомогою білого олівця доповніть цей макіяж світловими відблисками. У сукупності з широкими графічними стрілками або ж smoky eyes в чорному кольорі такі губи складуть яскравий образ для Хеллоуїна.

© mallory_jo
  • рани

Ще один варіант – з'явитися на вечірку в такому вигляді, ніби по шляху ви довго відбивалися від декількох зомбі. Підготуйте шкіру за допомогою тонального крему, а потім тіні темного відтінку (найбільше підійдуть коричневий і сливовий) плямами нанесіть на обличчя в двох-трьох місцях, щоб створити враження, ніби це – синці. Щоб вони виглядали правдоподібно, подбайте про ретельну розтушовуванні. Фінальним штрихом образу можуть стати синці, які легко намалювати червоною помадою. Намалюйте з її допомогою сліди крові під носом або під нижньою губою, а також на мочці вуха.

© ellycatt
  • павутина

Зробити так, щоб ваше обличчя на вечір Хеллоуїна в прямому сенсі затягнуло павутиною, простіше простого. Візьміть білі тіні і пухнастим пензлем для пудри нанесіть їх поверх «свіжого» шару тонального крему на різні ділянки обличчя. Півсправи зроблено! Залишається чорним олівцем на білих плямах намалювати сіточку, яка і буде служити павутиною.Тим же засобом при бажанні можна намалювати поруч з нею і павука. На фінальному етапі не забудьте скропити обличчя фіксуючим спреєм.

© gerasmakiazas

А який макіяж для цього Хеллоуїна зробите ви? Розкажіть в коментарях.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: