Б'юті-міфи про макіяж, яким варто вірити

3 б'юті-міфу, яким варто вірити

Ці поради пройшли перевірку часом і можуть стати в нагоді сучасним бьютіголікам

Терти очі шкідливо

Якщо ви часто трете очі від втоми, починайте позбавлятися від цієї звички прямо зараз. Шкіра навколо них – ніжна і чутлива, тому перші ознаки старіння (зокрема, ті самі «гусячі лапки») з'являються в куточках очей. Поставте поруч з комп'ютером зволожуючі краплі: такий спосіб трохи підбадьоритися і «прозріти» набагато корисніше.

Туш потрібно міняти кожні три місяці

Кожне косметичний засіб має термін придатності. І особливо уважно потрібно стежити за тими, які ми використовуємо щодня. Волога консистенція туші приваблива для бактерій. Через їх появи ви ризикуєте підхопити очну інфекцію, наприклад, кон'юнктивіт. Тому не варто нехтувати базовим правилом: міняйте туш кожні три місяці, не чекаючи «останньої краплі».

Пиво корисне для волосся

Ополіскування волосся пивом дійсно дає чудовий ефект: волосся стає густішим і об'ємніше. Все завдяки поживними компонентами і протеїну, які входять до складу цього напою. Спирт також добре очищає волосся від шампуню і бальзаму, які ви могли не до кінця змити. Якщо у вас тонке волосся, обполосніть середину і кінці волосся: так вони стануть товщими.

А які б'юті-секрети знаєте ви? Поділіться в коментарях!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: