Манікюр гжель: 25 прикладів дизайну на фото

25 ідей дизайну манікюру під гжель

Дуже жіночний і ніжний манікюр з гжелью заснований на декорі, яким розписують керамічний посуд і вироби з глини. Гжель – російська традиція, але схожі візерунки зустрічаються і в європейському мистецтві.

Головні кольори в гжелі – синій, білий і блакитний. Малюнок зазвичай рослинний, наноситься великими мазками і нагадує завитки.

В манікюрі дозволено відійти від народних традицій. Тому майстри нерідко фантазують, додаючи до гжельский орнаменту нові кольори і елементи.

Створити простий манікюр з гжелью можуть навіть непрофесіонали: замість пензля використовується звичайна голка, за допомогою якої точки лаку "закручуються" в завитки.

Манікюр під гжель завжди привертає увагу, тому часом малюнок досить нанести лише на один-два нігтики, щоб не перевантажувати образ.

Манікюр з гжелью доречний в будь-якому віці, головне правило – не переборщити з декором. Особливо виграшно дизайн виглядає влітку в поєднанні з легкої світлим одягом.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: