Самостійно робимо градієнтний манікюр: 2 способи виконання!

2 способи виконання градиентного манікюру вдома!

Зараз ми розглянемо дуже цікавий і популярний вид манікюру під назвою градієнтний манікюр (Ombre Nails), що в перекладі означає "переходить зі світлого в темний". Він став популярним ще в минулому році і до цих пір його часто можна бачити на нігтях знаменитостей на різних вечірках. Але і у нас цей вид манікюру полюбився дівчатами, хоча щоб його зробити необхідно трохи призвичаїтися. Головна його перевага в тому, що омбре манікюр добре виглядає як на довгих, так і на коротких нігтики. Існує два трохи в чомусь схожих способу виконання даного манікюру. Розглянемо їх обидва.

Для омбре манікюру вам знадобиться:

1. 2-4 лаку для нігтів (бажано схожою колірної гами)
2. Основа під лак
3. Закріплювач лаку для нігтів
4. Спонж або губка
5. Рідина для зняття лаку
6. Ватяна паличка

1-й спосіб нанесення градиентного манікюру

1. Для початку нігті необхідно підготувати: за допомогою європейського або обрізного манікюру видалити кутикулу, надати форму. Далі на нігті наноситься основа під лак, яка повинна добре висохнути.

2. Після цього візьміть спонж або губку і змочіть трохи водою (так, щоб він був вологим, але не мокрим).Це необхідно для того, щоб лак не вбирався занадто швидко. На спонж наносимо смужками послідовно лаки. Це необхідно робити швидко, щоб лак не висихав. За розміром поверхня повинна бути порівнянна з нігтем великого пальця. Можна також спочатку лаки нанести на фольгу, змішавши зубочисткою по лінії зіткнення, а потім з неї перенести на спонж.

3. Пофарбований кінчик губки прикладаємо до нігтя, злегка на неї натискаючи. Щоб лінія переходу була більш плавною, прикладіть і відпустіть спонж кілька разів. Зверніть увагу на те, щоб фарбувалася вся поверхня нігтя. Повторіть процедуру на інших нігтях, додаючи лаку на спнж або навіть змінюючи його в міру необхідності.

4. При такому способі нанесення лаку в будь-якому випадку брудниться поверхню близько нігтів. Тому її необхідно очистити. Для цього зручно скористатися ватною паличкою і рідиною для зняття лаку. А щоб було легше з цим впоратися, перед фарбуванням можна нанести навколо нігтя жирного крему для рук або наклеїти скотч.

5. На завершення покриваємо нігті закріплює лаком для нігтів. Він, по-перше, згладить поверхня після спонжа, а по-друге, додасть блиску і зробить його більш надійним.

Кілька зауважень. Обов'язково змочіть губку, інакше вона буде вбирати весь лак.До всього іншого, лаку йде все-таки забагато, так що якщо ви вирішили потренуватися, то використовуйте той, якого не так шкода. Взагалі, навіть якщо лаки взяти дуже різні, покриття може вийде не таке контрастне. Цього можна уникнути, спробувавши зробити омбре манікюр іншим способом.

2-й спосіб нанесення градиентного манікюру

1. Перший етап збігається з попереднім. Але далі нігті покриваються лаком того кольору, який буде ближче до його корені (тобто більш світлий). Він наноситься в два шари, а потім чекаємо його висихання.

2. Таким же способом наносимо лак на спонж, але в цей раз квітів на один менше, тобто 1-2. І прикладаємо його не на всю поверхню нігтя, а лише на його половину. Ну і закінчуємо манікюр абсолютно таким же чином. Цей спосіб можливо трохи простіший і менш мазкий.

Що стосується вибору кольору для градієнтного манікюру, то можу сказати з упевненістю, що найкраще виглядає поєднання однієї кольорової гами різної інтенсивності кольору, наприклад від світло-рожевого до фіолетового. Якщо ви не впевнені чи підійде колір, то можна навіть придбати спеціальні набори з уже підібраними сполученнями для градієнтного манікюру, наприклад від China Glaze:

 

Фото приклади градиентного манікюру


Більше варіантів виконання градиентного манікюру в новій статті "6 способів створення градієнтного манікюру".
Таким чином відбувається нанесення градиентного манікюру. Якщо ви хочете різноманітності для ваших нігтів, то варто спробувати омбре манікюр, так більше що ніяких спеціальних матеріалів для цього не потрібно. А на сьогодні все, успіхів!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: